-
-
-
-

Genel Bakış

Teknolojiyi tasarim ile birleştirerek, en güncel teknolojiyi üretmek üzere bursa merkezli olarak kurulmuştur. Kuruldugundan itibaren dünyanin önemli teknoloji geliştirme merkezleri ile işbirligine giderek ülkemizde önemli teknoloji transferleri gerçekleştirmiştir. Sanal simülasyon, veri toplama sistemleri, ileri test teknolojileri gibi alanlarda halen yürüttügü temsilcilikleri ile en güncel teknolojiyi takip ederek Ülkesine ve müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.


Kalite Politikamız

Firmamiz, otomotiv'den savunma sanayine, elektronik eşya'dan makine imalat sektörüne kadar bir çok alanda uygulamiş oldugu yüksek Kaliteli hizmetini, uluslar arasi SMR, SYSTEM MANAGEMENT REGISTER kuruluşunun türkiye ofisi sistemer'in denetimi ile 16.12.2006 tarihinden itibaren 3 yil süre ile geçerli olmak üzere tasarim, mühendislik hizmetleri ve üretim alanlarini kapsayan ISO9001:2000 denetimi ile sertifikalandirmiştir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz Güncel teknolojiyi takip ederek sürüklemek, Bilgiyi kaynagindan alip istenilen hedefe ulaştirmak, Yerli üretimde öncü oynamak role.

Misyonummuz

Misyonummuz Teknoloji kullanımını yaygınlaştırarak müşterimize daha çok kazandırmak, Sürekli gelişme, kaynaklari yerinde kullanma ve daha çok kazanç saglama amacinin gerçekleştirilmesi için insan kaynagi, Pazar ve yeni teknolojiler oluşturmak.